Aanbevolen tochten

 

 

Hierna volgt een lijst van wandeltochten. De voorkeur gaat uit naar wandelingen van bevriende- en burenclubs. Een (tweede) dagtocht, die slechts na een langere rijafstand te bereiken is, wordt enkel vermeld met verwijzing naar de bladzijde in de Walking
1 Bladzijde in Walking in Belgium 2016 (voor méér informatie).
2 Dag en datum. O.BG = tocht in kader van de Oost-Vlaamse Biergordel.
3 Naam van de organisator, naam van de tocht en startplaats.
4 Afstanden en vertrekmogelijkheden. Respecteer vooral het startuur.
1 2 3 4
252 Zondag 01.10 Wandelclub Kruikenburg
Kruikenburgse Wandeltochten Gemeenschapsschool Horizon Bodegemstraat, Ternat
5-10-15-20 km
van 07u00 tot 15u00
253 Zondag 01.10 De Schooiers Wichelen
Nonnenbossentocht Gemeenteschool Schoolstraat 4, Serskamp
6-7-10-13-16-20-25
km
van 07u00 tot 15u00
255 Zaterdag 07.10 De Kwartels VZW Boswandeling Parochiezaal Oosteeklo
Koning Albertstraat 1, Oosteeklo
7-12-18-24 km
van 08u00 tot 15u00
256 Zondag 08.10 Roosenberg Wandelclub Waasmunster
Oktober- en Kastanjetochten
POC
Rivierstraat 4, Waasmunster
6-12-20-30 km
van 08u00 tot 15u00
DINSDAG 10.10 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN.
SAMENKOMST in Sporthal Ninove – Parklaan, Ninove
Zie artikel over de dinsdagtochten.
258 Dinsdag 10.10 Wandelclub Natuurvrienden Deinze
Tweede dag van de week tocht
Zaal Brielpoort
Lucien Mathyslaan 9, Deinze
6-12-18-24 km
van 08u00 tot 15u00
260 Zaterdag 14.10 Klavertje vier Wortegem-Petegem
Rondom Ooike-wandeling Zaal De Amandel Ooikeplein 17, Ooike
6-12-18-25 km
van 08u00 tot 15u00
260 Zaterdag 14.10 Everbeekse Wandeltochten Natuurtocht Gemeenteschool Parike Steenweg 93, Opbrakel 6-12-18 km
van 07u00 tot 15u00
261 Zondag 15.10
BUSREIS
Drevetrotters Zonnebeke VZW
Passchendale Road-tocht OC ’t Zonnerad Tresoriersstraat 5, Zonnebeke
6-12-18-24 km
van 07u00 tot 15u00
261 Zondag 15.10 Wandelclub St.Pieters-Leeuw
Streekbierentocht
Zonnig Leven
J. Vanderstraetenstr 198, SP Leeuw
5-10-15-20-25 km
van 08u00 tot 15u00
261 Zondag 15.10 WSV De Kadees Rondom Aaigem Ontmoetingshuis Ratmolenstraat 2, Aaigem 5-10-15-18-25 km van 08u00 tot 15u00
262 Woensdag 18.10 Egmont Zottegem
Midweektocht
OC Oombergen
Oombergenstraat 39, Oombergen
7-10-14-18-21 km van 08u00 tot 17u00
264 Zaterdag 21.10 De Chatons Ronse
Wandelen in het grensgebied Vl/Wal
Zaal C.O.C. Malanderplein 7, Ronse
5-10-14-21-28 km
van 07u00 tot 15u00
265 Zondag 22.10 De Heidetochten Kester-Gooik
Nazomertocht Don Bosco Halle Lenniksesteenweg 2, Halle
6-12-18-24-32-36-42-
50 km
van 07u00 tot 15u00
268 Zaterdag 28.10
ALLEN OP POST
Padstappers Geraardsbergen VZW
Winteruurtocht Gemeentelijke basisschool Edingstesteenweg 2, Denderwindeke
7-10-14-18-22 km
van 07u30 tot 15u00
270 Zondag 29.10 WSV Wetteren
Voettochten der Tuinbouwstreek
Scheppers Instituut
Cooppallaan 128, Wetteren
6-12-15-21-30 km van 08u00 tot 15u00
270 Zondag 29.10 De Pajotten Hekelgem
Herfsttocht
Sint-Gabriëlinstituut
Sint-Gabriëlstraat 152, Liedekerke
4-8-12-18 km
van 08u00 tot 15u00
270 Zondag 29.10 Op Stap Zwalm
Heksentocht
Parochiezaal De Zwaluw
De Coenestraat 6-8, Zwalm
4-8-12-16 km
van 14u00 tot 22u00
271 Zondag 29.10 Op en rond Tiegemberg
Herfstwandeling Mensindezaal Westdorp 2, Tiegem
6-12-16-20-30 km
van 07u30 tot 15u00
272 Dinsdag 31.10 Egmont Zottegem
Halloweentocht
Feestzaal Bevegemse Vijvers
Bevegemsevijvers 1, Zottegem
7-10-14-21 km
van 14u00 tot 21u00
273 Woensdag 01.11 Comité 2000
Soepgroentetocht van Gijope Parochiezaal Paardemarktstraat,Ename
6-12-18 km
van 08u00 tot 15u00
274 Zaterdag 04.11 Florastappers Gent Spokentocht deVierdeZaal
Driebeekstraat 2, Gentbrugge
6-9 km
van 16u00 tot 21u00
275 Zaterdag 04.11 WNZB Knokke-Heist vzw Canadees Wandelweekend Verwarmde Tent
A.  Verweeplein 1, Knokke-Heist
6-10-15-21 km
van 09u00 tot 14u00
276 Zondag 05.11 Singelwandelaars Strombeek-Bever
Singeltochten
Sporthal E. Soens
Singel 57, Strombeek-Bever
8-14-20-25-30km
van 07u30 tot 15u00
277 Zondag 05.11 WNZB Knokke-Heist vzw
Canadees Wandelweekend
Verwarmde Tent
A.  Verweeplein 1, Knokke-Heist
13-18-33 km
van 10u00 tot 14u00
278 Dinsdag 07.11 Eurodax België
Eurodax Zelzate Zaal Het Klooster Kerkstraat 64A, Zelzate
25km
11u
278 Woensdag 08.11 Omloop Kluisbergen
Herfsttocht
G.O.C. Kwaremont
Kwaremontplein 23, Kluisbergen
5-14-19-24 km
van 08u00 tot 15u00
278 Woensdag 08.11 Omloop Kluisbergen
Herfsttocht
G.O.C. Kwaremont
Kwaremontplein 23, Kluisbergen
5-14-19-24 km
van 08u00 tot 15u00
279 Zaterdag 11.11 De Wase Steinbockvrienden St-Niklaas
Wandel-mee-dag Sint-Niklaas
Parochiezaal
Dries 73, Sinaai
6-10-16-19-25 km
van 08u00 tot 15u00
280 Zaterdag 11.11 Hanske De Krijger Oudenaarde
Wandel Mee Dag – Vlaanderen wandelt
Evenementenhall De Qubus
Lindestraat 45, Oudenaarde
5-10-15-20 km
van 07u30 tot 15u00
282 Zondag 12.11 WSV Land Van Rhode
Pannenkoekentocht Parochiecentrum Poststraat 48, Balegem
6-10-14-18-21 km
van 08u00 tot 15u00
282 Zondag 12.11 De Lachende Wandelaars Aalter
Wandel Mee Dag
Sportcafé
Lindestraat 17, Aalter
4-8-12-20 km
van 08u00 tot 15u00
282 Zondag 12.11 WSV De Kadees VZW Vredestocht
St-Maarten Instituut
Vrijheidsstraat 22, Aalst
4-8-15-21 km
van 08u00 tot 15u00
DINSDAG 14.11 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN SAMENKOMST in El Dorado, Lindeveldstraat 30 - Zandbergen Zie artikel over de dinsdagtochten
283 Woensdag 15.11 WSV Egmont Zottegem
Midweektocht
De Gilde
Smissenhoen 48, Erwetegem
7-10-14-18-21 km van 08u00 tot 17u00
284 Zaterdag 18.11 Wandelclub Natuurvrienden Deinze
Wandel Mee Dag - Viggaaltocht
Zaal Basisschool
Kloosterstraat 3, Bachte-Maria-Leerne
6-10-15-20 km
van 07u00 tot 15u00
284 Zaterdag 18.11 W.V. De Ijsbrekers
Ijsbrekerstocht Basisschool Molenveld Molenstraat 33, Denderhoutem
6-12-18 km
van 06u30 tot 15u00
284 Zaterdag 18.11 De Frisse Stappers Brugge
Bruges by Night
St Lodewijk College
Magdalenastraat 30, Sint-Michiels
6-9-12-15 km
van 15u00 tot 21u00
286 Zondag 19.11
BUSREIS
Wandelclub Beernem VZW Lippensgoedtocht
Parociaal Centrum ’t Bulscampvelt
Wingensestraat 2, Herstberge
4-6-11-17-21 km
van 07u30 tot 15u00
286 Zondag 19.11 Postiljon Wandelclub Merelbeke VZW
Leiewandeling
Parociaal centrum
Oude-Abdijstraat, Drongen
6-10-15-20 km
van 07u30 tot 15u00
287 Vrijdag 24.11 WSV Horizon Opwijk
Tweedaagse Herfstwandelingen
Sint-Pieterszaal
Steenweg 131, Mazenzele
6-12-18 km
van 09u00 tot 15u00
287 Zaterdag 25.11 WSV Horizon Opwijk
Tweedaagse Herfstwandelingen
Sint-Pieterszaal
Steenweg 131, Mazenzele
5-10-14-19-25-50 km
van 08u00 tot 15u00 (50km van 7 tot 9u)
287 Zaterdag 25.11 WSC Klavertje 4 Wortegem-Petegem
Sint-Pieterstochten Zaal De Wante Essestraat 2, Schorisse
6-12-18-24 km
van 08u00 tot 15u00
289 Zondag 26.11
ALLEN OP POST
Padstappers Geraardsbergen
Sinterklaastocht
Parochiezaal De Reep
Felicien Cauwelstraat, Nederboelare
7-9-12-16-22-26-
32 km
van 08u00 tot 15u00
291 Zaterdag 02.12 WSV Land Van Rhode
Wafelentocht
IZOO
Dorp 50, Oosterzele
6-10-14-18-21 km van 08u00 tot 15u00
292 Zondag 03.12 WC Reigerstappers Vinderhoute Sinterklaastocht - Viggaaltocht Parochiezaal Merendree-dorp Hammeken 10, Merendree 5-6-13-20-27 km
van 08u00 tot 15u00
292 Zondag 03.12 Parel Van Het Pajottenland
Brillanttochten Feestzaal Belvedère Molenstraat 4, Vollezele
6-9-13-16-20-25-32
km
van 07u30 tot 15u00
DINSDAG 05.12 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
SAMENKOMST in Cafe Corazon – Vianeplein 10 - VIANE Zie artikel over de dinsdagtochten
294 Zaterdag 9.12 Florastappers Gent VZW
Gent bij Nacht
ODISEE Campus Rabot
Gebroeders de Smetstraat 1, Gent
6-9-12 km
van 14u30 tot 20u30 (12km tot 20u)
296 Zondag 10.12 Scheldestappers Zingem
Sint-Bavotocht – Vigaaltocht Feestzaal De Korenbloem Kerkplein, Zingem
6-10-15-21-30 km
van 07u00 tot 15u00
297 Woensdag 13.12
ALLEN OP POST
Padstappers Geraardsbergen
Wafelentocht Jeugdhuis De Spiraal Zakkaai 29, Geraardsbergen
5-7-8-12-16-20 km van 08u00 tot 15u00
299 Zaterdag 16.12
BUSREIS
Mont-Marche Tournai
Marche des Illumininations Ecole Communale du Château Avenue Leray 33, Tournai
7-12 km
van 16u00 tot 21u00
299 Zondag 17.12 WC De Schooiers Wichelen vzw
Schooierstocht Gemeenteschool Gibo Margote 114, Wichelen
6-10-13-16-21 km
van 07u30 tot 15u00
299 Zondag 17.12 De Marktrotters Herne
Eindejaarstocht
Buurthuis De Pallieter
Smid Lambrechtstraat 102, Outer
4-6-10-15-22 km
van 08u00 tot 15u00
300 Woensdag 20.12 WSV Egmont Zottegem
Jenevertocht
O.C. Leeuwergem
Gentse Steenweg 307, Leeuwergem
7-10-14-18-21 km
van 08u00 tot 17u00
301 Zaterdag 23.12 Brugsche Globetrotters
Brugge Binnenste Buiten in kerstsfeer
Refter KTA
Rijselstraat 5, Sint-Michiels
6-11-15-20 km
van 09u00 tot 17u00
301 Zaterdag 23.12 Wandelclub De Smokkelaars Stekene
Kerststallentocht Broederschool Stekene Nieuwstraat 17, Stekene
6-9-12 km
van 16u00 tot 20u00
302 Maandag 25.12 WSV Horizon Opwijk
Kersttocht
De Schuur Hof ten Hemelrijck
Kloosterstraat 9, Opwijk
5-10-16-21 km
van 09u00 tot 15u00
303 Dinsdag 26.12 Hanske De Krijger Oudenaarde
Oudenaarde in kerstsfeer St-Bernarduscollege Hoogstraat 30, Oudenaarde
7-11-15-21-30 km
van 08u00 tot 17u00
303 Dinsdag 26.12 WSV Egmont Zottegem
Wafelentocht
Feestzaal Bevegemse Vijvers
Bevegemse Vijvers 1, Zottegem
6-12-18-24-32 km
van 08u00 tot 15u00
304 Donderdag 28.12 WSK Marke vzw
Kortrijk Feeëriek
JC Tranzit
Magdalenastraat 48, Kortrijk
7-13 km
van 14u00 tot 20u00
305 Zaterdag 30.12 Al Kontent Groot Evergem
Eindejaarstocht
Gemeentelijke Basisschool Sleidinge
Sleidinge-Dorp 142, Evergem
6-12-18-21 km
van 08u30 tot 15u00
306 Zondag 31.12 WSV Holsbeek VZW
Wintertocht
Voetbalkantine VK Holsbeek
Verhaegenstraat, Holsbeek
4-6-12-20 km
Van 07u00 tot 15u00
 
 

Start - Clubinfo - Ledeninfo - Kalender - Media - Uitslagen- Allerlei

 

gegroet