Bestuur
 

 

 

 

Koen Delplace
Voorzitter

Ledenbestand en P.R.
Redactie en verantw. Uitgever"Padstapperke"
Tel: 054/423661

voorzitter@padstappers.be


Kurt Martens
Ondervoorzitter

Parcoursverantwoordelijke
Tel: 054/41 07 49


kurt.martens@padstappers.be

 

Nancy Martens
Penningmeester

Clubaankopen
0473/821600


penningmeester@padstappers.be
nancy.martens@padstappers.be

 
Cindy Tielemans
Hulp Penningmeester

.
. .

.penningmeester@padstappers.be
cindy.tielemans@padstappers.be

               
 

Ivan De Nollin
Secretaris

secretaris@padstappers.be

ivan.de.nollin@padstappers.be

 

Jean-Pierre Doeraene
Ledenbestand,wandeluitslag
.





ledenbeheer@padstappers.be

Eddy Rygaert
Verantwoordelijke busreizen



Parcours, uit-en afpijlen,

busreis@padstappers.be
eddy.rijgaert@padstappers.be

 
 
 
Robert Van Damme
Ere - Secretaris





robert.vandamme@padstappers.be

 
Viviane Demilde
Bestuurslid





viviane.demilde@padstappers.be

Freddy Callebaut
Bestuurslid





freddy.callebaut@padstappers.be

Yvan Verle
Loodsverantwoordelijke

yvan.verle@padstappers.be

 
 

Marleen Batselier
Bestuurslid

marleen.batselier@padstappers.be

 

Jurgen Fauconnier
Bestuurslid

jurgen.fauconnier@padstappers.be

 

 

 

 
 
Functies buiten het bestuur
 
 
 

Francine Van der Maelen
Ere- Voorzitter

 
Annick De Taeye
Shopbeheerder

Adres: Solleveld 65, 9500 Goeferdinge
Tel: 054 42 36 61

Andre Pletinckx
Webmaster Padstappers


webmaster@padstappers.be

Clery Schrever
Rekeningcommisaris

 

rekeningcommisaris@padstappers.be

 
 
 

Danny Spitaels
Rekeningcommisaris

 

 rekeningcommisaris@padstappers.be
 
 
 
 
Start - Clubinfo - Ledeninfo - Kalender - Media - Uitslagen - Allerlei

 

gegroet